Gazele Biznesu 2015

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że po raz kolejny zostaliśmy laureatami nagrody Gazele Biznesu przyznawanej przez dziennik „Puls Biznesu”

Jak czytamy na stronie internetowej gazele.pb.pl:

„Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw (…)

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.”

Nagrodę w imieniu Zarządu firmy Farmpol Sp. z o.o. odebrał podczas uroczystej gali w Sopocie  prokurent – Pan Tomasz Powąski.

Dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom za współpracę – bez Państwa pomocy otrzymanie takiego wyróżnienia nie było by możliwe.

 

 

150917,802720,f_663_663 151089,429232,f_663_663