Kontakt

 Farmpol Sp. z o.o.

ul. Nowatorów 8, 80-298 Gdańsk

e-mail: kontakt@farmpol.pl

NIP: 586-19-87-631

KRS: 0000141363, REGON: 191682511

 

 

 

Dział handlowy, magazyny:

ul. Budowlanych 23, 80-298 Gdańsk

Dział handlowy/telemarketing:

tel. 58 660 45 45, e-mail: sprzedaz@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Joanna Łukaszewska pomorskie, kujawsko-pomorskie Kierownik Działu Sprzedaży – Koordynator rynku aptecznego 58 660 45 24 joanna.lukaszewska@farmpol.pl
Violetta Krzemińska pomorskie, kujawsko-pomorskie Gdańsk, Bydgoszcz 58 660 45 26 violetta.krzeminska@farmpol.pl
Weronika Reszczyńska pomorskie Kartuzy, Sierakowice, Pruszcz Gdański, Rumia, Pelplin, Gniew, Starogard Gdański, Skarszewy, Wejherowo, Władysławowo, Luzino, Puck, Łeba, Reda, Gdynia 58 660 45 25 weronika.reszczynska@farmpol.pl
 Mirosława Romankiewicz pomorskie Chojnice, Czersk, Człuchów, Tuchola, Brusy, Szczecinek, Miastko, Zblewo, Miastko, Bytów, Ustka, Słupsk, Darłowo, Więcbork, Darłowo, Kołobrzeg, Czarne

KONTAKT Z NOWYMI KONTRAHENTAMI,  obsługa klientów sieciowych

 58 660 45 21 miroslawa.romankiewicz@farmpol.pl

Dział medyczny:

tel.: 58 622 69 10 , e-mail: medyczny@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Paulina Cwynar pomorskie całe województwo 58 660 45 31 paulina.cwynar@farmpol.pl
Joanna Wesołowska pomorskie całe województwo 58 660 45 32 joanna.wesolowska@farmpol.pl

Dział opieki długoterminowej/Refundacja:

tel.: 58 622 65 91 , e-mail: refundacja@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Iwona Drzycimska pomorskie całe województwo 58 660 45 30 iwona.drzycimska@farmpol.pl
Dominika Murat-Ślepowrońska pomorskie całe województwo 58 660 45 28 dominika.murat@farmpol.pl
Maria Mazurkiewicz pomorskie całe województwo 58 660 45 52 maria.mazurkiewicz@farmpol.pl

Przedstawiciele handlowi:

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Krzysztofa Marcinek pomorskie Kierownik Działu Sprzedaży – Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych 723 186 286 krzysztofa.marcinek@farmpol.pl
Katarzyna Antoń pomorskie Gdańsk 723 186 323 katarzyna.anton@farmpol.pl
Ryszard Rogala pomorskie Rumia Reda, Gdynia, Wejherowo, Luzino, Lębork, Łeba Władysławowo, Puck 723 186 338 ryszard.rogala@farmpol.pl
Łukasz Domarus pomorskie Kartuzy, Sierakowice, Pruszcz Gdański, Pelplin, Gniew, Starogard Gdański, Skarszewy 723 186 333 lukasz.domarus@farmpol.pl
Mariusz Kobyłczyk pomorskie Chojnice, Czersk, Człuchów, Tuchola, Brusy, Szczecinek, Miastko 723 186 330 mariusz.kobylczyk@farmpol.pl
Piotr Proma pomorskie Gdańsk, Sopot 723 186 332 piotr.proma@farmpol.pl
Rafał Lemańczyk pomorskie Gdynia, Jastarnia, Hel, Nowa Karczma, Kościerzyna 723 186 334 rafal.lemanczyk@farmpol.pl
Rafał Mrówczyński pomorskie, zachodnio-pomorskie Słupsk, Koszalin, Bytów, Lębork, Główczyce, Ustka 723 186 327 rafal.mrowczynski@farmpol.pl
Sławomir Konsik pomorskie Elbląg, Malbork, Kwidzyn, Sztum, Tczew 723 186 335 slawomir.konsik@farmpol.pl
Robert Wencel pomorskie Trójmiasto, Kościerzyna, Tczew 723 186 364 robert.wencel@farmpol.pl
Agnieszka Langner kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Grudziądz, Toruń, Nakło 723 186 331 agnieszka.langner@farmpol.pl
Urszula Marecka pomorskie Elbląg, Malbork,Tczew 723 186 287 urszula.marecka@farmpol.pl
Jarosław Jędraszczak pomorskie całe województwo – klienci instytucjonalni 723 186 336 jaroslaw.jedraszczak@farmpol.pl

Dział zamówień publicznych:

tel.: 58 660 45 46 , e-mail: przetargi@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Elena Migda pomorskie, warmińsko-mazurskie całe województwa 58 660 45 46 elena.migda@farmpol.pl
Katarzyna Toczyńska pomorskie, warmińsko-mazurskie całe województwa katarzyna.toczynska@farmpol.pl

 

Dział zakupów:

tel.: 58 660 45 39, 58 660 45 43 , e-mail: zaopatrzenie@farmpol.pl

Osoba kontaktowa

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Wioletta Niewiadomska cała Polska kontakt z dostawcami 58 660 45 39 wioletta.niewiadomska@farmpol.pl
Alicja Strzyżewska cała Polska kontakt z dostawcami 58 660 45 43 alicja.strzyzewska@farmpol.pl

Dział rozliczeń refundacji:

tel.: 58 660 45 22 , e-mail: rozliczenia@farmpol.pl

Osoby kontaktowe

telefon

e-mail

Ewelina Goncerz 58 660 45 22 ewelina.goncerz@farmpol.pl
Katarzyna Cielebańska 58 660 45 29 katarzyna.cielebanska@farmpol.pl

 

Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Farmpol Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 6, 80-340 Gdańsk-Żabianka , tel.: 58 557 99 39 , e-mail: sklep.zabianka@farmpol.pl

Osoba kontaktowa

telefon

e-mail

Marlena Petka 58 557 99 39 marlena.petka@farmpol.pl

 

Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego Farmpol Sp. z o.o.

ul. Stryjska 24, 81-506 Gdynia , tel.: 58 622 65 91 , e-mail: sklep.gdynia@farmpol.pl

Osoby kontaktowe

telefon

e-mail

Iwona Drzycimska 58 660 45 30 iwona.drzycimska@farmpol.pl
Dominika Murat-Ślepowrońska 58 660 45 28 dominika.murat@farmpol.pl
Maria Mazurkiewicz 58 660 45 52 maria.mazurkiewicz@farmpol.pl

 

Oddział Olsztyn

Al. Marszałka J. Piłsudskiego 76, 10-450 Olsztyn

Dział handlowy/telemarketing:

tel. 89 533 48 26 , fax.: 89 651 28 46 , e-mail: olsztyn@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Anna Majewska warmińsko-mazurskie Nidzica, Lidzbark Warm. Dobre Miasto, Iława, Mragowo, Ostróda, Reszel, Jeziorany, Olsztyn, Olsztynek, Pasym 89 533 48 26 anna.majewska@farmpol.pl
Dominika Ossowska warmińsko-mazurskie Iława, Susz, Kisielice, Lubawa, Ryn, Nowe Miasto Lub., Szczytno, Iłowo, Biskupiec Pom., Ząbrowo 89 533 76 46 dominika.ossowska@farmpol.pl
Edyta Zienkiewicz warmińsko-mazurskie Orneta, Pasłęk, Lidzbark Warm, Braniewo, Iława, Susz, Kisielice, Nowe Miasto Lubawskie, Zalewo, Młynary, Ostróda, Kętrzyn, Rybno, Działadowo, Ełk, Olsztynek, Olsztyn, Bartoszyce, Mrągowo 89 533 48 26 edyta.zienkiewicz@farmpol.pl

 

 

Dział opieki długoterminowej:

tel. 89 533 55 23 , e-mail: refundacja.olsztyn@farmpol.pl

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Ewa Dobrowolska warmińsko-mazurskie całe województwo 89 533 55 23 ewa.dobrowolska@farmpol.pl
Aneta Kuźnicka warmińsko-mazurskie całe województwo 89 533 55 23 aneta.kuznicka@farmpol.pl

 

 

Przedstawiciele handlowi:

Opiekun handlowy

Obsługiwane województwo

Obsługiwany rejon

telefon

e-mail

Dariusz Makarski warmińsko-mazurskie Z-ca Dyrektora Oddziału 723 186 355 dariusz.makarski@farmpol.pl
Piotr Bielecki warmińsko-mazurskie Olsztyn, Nidzica, Biskupiec, Mrągowo, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Orneta, Pieniężno, Braniewo, Tolkmicko, Miłakowo 723 186 354 piotr.bielecki@farmpol.pl
Agnieszka Wojtkiewicz warmińsko-mazurskie Iława, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, Działdowo, Szczytno, Olsztynek, Susz, Lidzbark Welski, Mikołajki, Mława, 723 186 352 agnieszka.wojtkiewicz@farmpol.pl
Mariusz Wiak warmińsko-mazurskie Olsztyn, Morąg, Pasłęk,Młynary,Małdyty, Kętrzyn, Pisz, Reszel, Ruciane Nida, Bisztynek, Jeziorany, Barczewo 723 186 359 mariusz.wiak@farmpol.pl
Katarzyna Gralewicz warmińsko-mazurskie Bartoszyce, Górowo Iławeckie, Giżycko, Węgorzewo, Orzysz, Nidzica, Ostróda 723 186 353 katarzyna.gralewicz@farmpol.pl
Grażyna Ferster-Tryzna warmińsko-mazurskie Ciechanów, Pułtusk, Wyszków, Iława, Biskupiec Pomorski, Olsztyn, Rozogi, Myszyniec, Kadzidło, Ostrołęka, Mława, Iłowo, Sępopol, Dywity 723 191 866 grazyna.ferster@farmpol.pl

 

Księgowość, kadry:

ul. Nowatorów 8, 80-298 Gdańsk , tel. 58 622 15 85 , e-mail: ksiegowosc@farmpol.pl

Osoby kontaktowe

telefon

e-mail

Marzena Lidtka 58 660 45 37  marzena.lidtka@farmpol.pl
 Iwona Wilczewska 58 660 45 38  iwona.wilczewska@farmpol.pl
 Danuta Kowalska 58 660 45 36  danuta.kowalska@farmpol.pl
 Beata Szafran 58 660 45 35  beata.szafran@farmpol.pl

 

Dział IT

Osoba kontaktowa

telefon

e-mail

Bogumił Jankowski informatyk@farmpol.pl