Handlowcy

Po kliknięciu w obszar na mapie powyżej zostaną wyświetlone dane handlowców poniżej tego tekstu.

Pierwszy obszar

Przedstawiciele handlowi

Lp Imię i nazwisko Obsługiwane województwo Obsługiwany rejon (większe miejscowości) Telefon E-mail Imię i nazwisko osoby z biura odpowiedzialnej za współpracę
1 Andrzej Szala kujawsko-pomorskie BYDGOSZCZ GRUDZIĄDZ, TORUŃ, NAKŁO 723 186 331 andrzejs@farmpol.pl VIOLETTA KRZEMIŃSKA
2 Katarzyna Antoń pomorskie GDAŃSK, ZASPA, ZABIANKA, STOGI, BRZEŹNO,PRZERÓBKA 723 186 323 kanton@farmpol.pl VIOLETTA KRZEMIŃSKA
3 Ryszard Rogala pomorskie RUMIA REDA, GDYNIA, KARWINY, WITOMINO, WEJHEROWO, LUZINO, LEBORK, ŁEBA WŁADYSŁAWOWO, PUCK 723 186 338 ryszard.rogala@farmpol.pl WERONIKA RESZCZYŃSKA
4 Łukasz Domarus pomorskie KARTUZY, SIERAKOWICE, PRUSZCZ GDAŃSKI, PELPLIN, GNIEW, STAROGARD, SKARSZEWY 723 186 333 lukasz.domarus@farmpol.pl WERONIKA RESZCZYŃSKA
5 Mariusz Kobyłczym pomorskie CHOJNICE, CZERS, CZŁUCHÓW, TUCHOLA, BRUSY, SZCZECINEK, MIASTKO 723 186 330 mariusz.kobylczyk@farmpol.pl JOANNA WESOŁOWSKA
6 Piotr Proma pomorskie GDAŃSK, UJEŚCISKO, WRZESZCZ, OLIWA, SOPOT 723 186 332 piotr.proma@farmpol.pl VIOLETTA KRZEMIŃSKA
7 Rafał Lemańczyk pomorskie GDYNIA SRÓDMIEŚCIE, OBŁUŻE, OKSYWIE, JASTARNIA, HEL, NOWA KARCZMA, KOSCIERZYNA 723 186 334 rafal.lemanczyk@farmpol.pl JOANNA ŁUKASZEWSKA
8 Rafał Mrówczyński pomorskie SŁUPSK, KOSZALIN, BYTÓW, LEBORK, GŁÓWCZYCE, USTKA, 723 186 327 rafal.mrowczynski@farmpol.pl JOANNA WESOŁOWSKA
9 Sławek Konsik pomorskie ELBLĄG, MALBORK, KWIDZYŃ, SZTUM, TCZEW 723 186 335 slawomir.konsik@farmpol.pl JOANNA ŁUKASZEWSKA
10 Robert Wencel pomorskie TRÓJMIASTO, KOŚCIERZYNA, TCZEW 723 186 364 robert.wencel@farmpol.pl VIOLETTA KRZEMIŃSKA

Drugi obszar

Przedstawiciele handlowi

Lp Imię i nazwisko Obsługiwane województwo Obsługiwany rejon (większe miejscowości) Telefon E-mail Imię i nazwisko osoby z biura odpowiedzialnej za współpracę
1 Piotr Bielecki Warmińsko-mazurskie Olsztyn, Nidzica, Biskupiec, Mrągowo, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Orneta, Pieniężno, Braniewo, Tolkmicko, Miłakowo 723 186 354 piotr@farmpol.pl Anna Majewska
2 Agnieszka Wojtkiewicz Warmińsko-mazurskie Iława, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, Działdowo, Szczytno, Olsztynek, Susz, Lidzbark Welski, Mikołajki, Mława, 723 186 352 agnieszka.wojtkiewicz@farmpol.pl Dominika Ossowska
3 Mariusz Wiak Warmińsko-mazurskie Olsztyn, Morąg, Pasłęk,Młynary,Małdyty, Kętrzyn, Pisz, Reszel, Ruciane Nida, Bisztynek, Jeziorany, Barczewo 723 186 359 mariusz.wiak@farmpol.pl Anna Majewska
4 Katarzyna Gralewicz Warmińsko-mazurskie Bartoszyce, Górowo Iławeckie, Giżycko, Węgorzewo, Orzysz, Nidzica, Ostróda 723 186 353 kasia.gralewicz@gmail.com Dominika Ossowska
5 Marcin Wrzeszcz Warmińsko-mazurskie Ciechanów, Pułtusk, Wyszków, Iława, Biskupiec Pomorski, Olsztyn, Rozogi, Myszyniec, Kadzidło, Ostrołęka, Mława, Iłowo, Sępopol, Dywity 723 191 866 marcin.wrzeszcz@farmpol.pl Dominika Ossowska